Prosím počkejte chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Výpočetní centrum
Nacházíte se: VŠCHT PrahaVýpočetní centrum  → Software →  Software pro studenty → Produkty Microsoft - studenti
iduzel: 25911
idvazba: 33897
šablona: stranka
čas: 22.2.2018 13:49:00
verze: 4219
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Produkty Microsoft - studenti

Software Office 365

Studenti VŠCHT Praha mohou využívat i kancelářskou sadu Office dostupnou z cloudových služeb Office 365.

Software z programu Microsoft DreamSpark (Imagine)

V rámci výuky předmětů zaměřených na informační technologie na Ústavu počítačové a řídicí techniky (včetně předmětu Aplikace výpočetní techniky) si studenti mohou na domácí počítače nainstalovat vybraný software společnosti Microsoft z programu Microsoft DreamSpark.

Společnost Microsoft v rámci tohoto programu umožňuje studentům získat operační systémy Windows, serverové systémy či vývojové nástroje a nainstalovat je k výukovým účelům případně i na domácí počítače. Instalovaný software musí být adekvátní náplni studovaného předmětu. Pro účast v programu student musí podepsat smlouvu EULA. Následně mu bude zřízen účet na serveru Microsoftu, ze kterého si může stáhnout instalační soubory a získat aktivační klíč. Software nesmí být používán ke komerčním účelům. Pokud student nadále nebude studovat v daném předmětu či v rámci VŠCHT Praha, jakékoliv další instalace získaného software již není možné reaktivovat, stávající instalace software na počítači si však student může ponechat při zachování ostatních podmínek licenční smlouvy. Přehled softwaru dostupného na VŠCHT Praha v rámci programu Microsoft DreamSpark je dostupný zde. Další podrobnosti o programu jsou také uvedeny na oficiálních stránkách programu.

Pro podepsání smlouvy EULA a zřízení účtu v programu se obracejte na pověřené osoby na Ústavu počítačové a řídicí techniky: Aleš Balda, Pavel Cejnar, Jan Hořejš

Aktualizováno: 28.10.2016 11:23, Autor: Antonín Mareš


VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Výpočetní centrum, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi