Prosím počkejte chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Výpočetní centrum
Nacházíte se: VŠCHT PrahaVýpočetní centrum  → Software → Software pro zaměstnance → Microsoft ve školství - zaměstanci
iduzel: 25912
idvazba: 33561
šablona: stranka
čas: 22.2.2018 13:49:57
verze: 4219
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Microsoft ve školství - zaměstanci

Škola se účastní licenčních programů MS Campus a MS Select.

Program MS Campus umožňuje u všech PC ve vlastnictví VŠCHT Praha instalaci nejnovějších i všech předchozích verzí desktopových operačních systémů firmy Microsoft v kterékoliv jazykové mutaci. Totéž platí pro sadu kancelářského software Microsoft Office s výjimkou produktu Microsoft FrontPage, jenž není v programu zahrnut.

Kromě licenčního programu Campus má škola též možnost objednávat produkty za zvýhodněné ceny z licenčního programu Select.
Ceník programu Select naleznete na intranetu.

Instalace produktů

Software lze instalovat ze serveru \\habr.vscht.cz\install\select\ K tomu to zdroji mají přístup pouze zaměstnanci školy. 

Aktivační klíče

potřebné pro aktivaci jednotlivých softwarových produktů dostávají pracovníci odpovědní za výpočetní techniku na Vašem pracovišti. V případě že jste osoba zodpovědná za výpočetní techniku, licenční kody Vám sdělí některý z pracovníků Výpočetního centra. Operační systémy a kancelářská sada MS Office již nepoužívájí sériová čísla. Licencování probíhá automaticky uvnitř sítě VŠCHT Praha přes KMS server.

Upozorňujeme, že program Campus je určen pouze pro zaměstnance VŠCHT Praha, nikoliv pro studenty a třetí osoby.

Software Office 365

Zaměstnanci VŠCHT Praha mohou využívat i kancelářskou sadu Office dostupnou z cloudových služeb Office 365 - vhodné na vlastní zařízení.

Domácí užívání kancelářské sady Microsoft Office

Tato možnost platí pouze pro programy z balíku Microsoft Office. Podmínkou je úvazek na VŠCHT Praha. Po dobu úvazku je možné si zažádat za manipulační poplatek cca 11 euro o seriové číslo produktu MS Office. Produkt je možno nainstalovat pouze na jedno PC doma. V případě rozvázání úvazku je uživatel povinen kancelářský balík odinstalovat. Více informací naleznete na webu společnosti Microsoft.

VŠCHT Praha nevlastní licenci Microsoft Campus pro užívání produktů z tohoto programu na domácích počítačích zaměstnanců.

Aktualizováno: 28.10.2016 11:22, Autor: Antonín Mareš


VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Výpočetní centrum, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi