Prosím počkejte chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Výpočetní centrum
Nacházíte se: VŠCHT PrahaVýpočetní centrum  → Software → Software pro zaměstnance → Zoner Photo Studio - Zaměstnanci a PGS
iduzel: 26661
idvazba: 34420
šablona: stranka
čas: 22.2.2018 13:49:25
verze: 4219
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Zoner Photo Studio - Zaměstnanci a PGS

V rámci školní výukové multilicence dostali zaměstnanci a vědečtí pracovníci VŠCHT možnost používat uvedenou licenci i pro osobní použití na vlastních a domácích počítačích. Počet instalací není omezen, aktivace se váže k registrovanému uživateli. Podmínkou je pouze pracovní poměr s VŠCHT a připojení k internetu na instalovaném PC.

Pro stažení a aktivaci programu budete potřebovat účet u společnosti Zoner.
Pokud jej nemáte, budete si jej muset v rámci procesu získání licence vytvořit.

Pokud máte zájem o licenci Zoner Photo Studio:

1. Požádejte o licenci Zoner Photo Studio

zašlete e-mail s předmětem „Zoner“ na adresu: licence-vc@vscht.cz

Administrátor v nejbližší době žádost zpracuje a na váš email přijde zpět potvrzení o přiděleném oprávnění k užívání licence.

2. Akceptace licence a její přiřazení na Váš Zoner účet

Na Vaši e-mailovou adresu přijde zpráva s tímto předmětem:

Uživatel licence-vc@vscht.cz vám uděluje právo na užití ZPS ve vaší organizaci

Pokud Zoner Photo Studio chcete používat, v e-mailu klikněte na odkaz Získat a přiřadit licenci ke svému účtu. Dostanete se na stránky Zoner účtu.

Zde máte na výběr ze dvou možností – podle toho, zda již Zoner účet máte, nebo ne. Klikněte tedy na odpovídající tlačítko a zadejte potřebné  údaje. V případě, že si budete zřizovat nový Zoner účet, budete muset jeho zřízení autorizovat kliknutím na odkaz v samostatné e-mailové zprávě, která vám dorazí.

Přijatá licence již bude přiřazena k vašemu Zoner účtu. Najdete ji zde po každém přihlášení. Na stránce https://account.zoner.com/Products klikněte na sekci Zoner Photo Studio a uvidíte přehled licencí, které máte k dispozici.

3. Instalace programu a jeho první spuštění

K potřebnému instalačnímu souboru se dostanete z několika míst.
Nejsnazší bude kliknout na odkaz „...stáhněte z našich stránek...“, který najdete v prvním e-mailu, anebo na odkaz Stáhnout, který se nachází na pravé straně vedle vaší licence v přehledu licencí (https://account.zoner.com/Product_Zps).

Program nainstalujte podle pokynů instalačního průvodce.

Poté program spusťte a v něm se přihlaste do svého Zoner účtu. Načte si z něj vaši licenci a program se aktivuje (pokud se v programu sami ze svého účtu neodhlásíte, program si bude přihlášení pamatovat).

Budete-li chtít Zoner Photo Studio používat na více svých počítačích, stačí do všech program nainstalovat a při prvním spuštění se všude přihlásit svým Zoner účtem.

Aktualizováno: 31.1.2017 10:01, Autor: Filip Tomek


VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Výpočetní centrum, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi